Navigation Menu
Majorka – Soller
Kwiecień 212019

Przepiękne wybrzeże, majestatyczne klify, genialna latarnia morska, więcej na temat przygotowania podróży na Majorkę oraz jej największych atrakcji znajdziesz w dwóch wpisach na blogu tutaj i tutaj

More Information»
Morze Martwe
Październik 142018

Absolutnie fantastyczne miejsce! Jesli myślicie o odpocznku na plaży to Morze Martwe to coś wspaniałego! Odpoczynek, relaks, słona woda i magiczne błoto mają wyjątkowy wpływ na ciało i duszę.

Więcej możecie przeczytać na blogu, po prostu klikając tutaj

 

More Information»
Trondheim, Norwegia

Trondheim, Norwegia

Trondheim, Norway

Maj 62018

Trondheim to wspaniałe miasto! Ze względu na naturę – Trondheimsfjorden – ale także zabytki, takie jak Stare Miasto. Zachwyca urodą, zwłaszcza jeśli zaszczyci nas swoją obecnością zorza polarna!

More Information»
Góry Marmurowe
Luty 182018

Miejsce prawdziwie niesamowite i tajemnicze, w pobliżu Hoi An (ok. 20km) znajduje się 5 gór, niewielkich, wyrastających nagle, jak jakieś dziwne garby, ale właśnie w tych górach są ukryte jaskinie, a w nich nieziemskie świątynie – odwiedźcie to miejsce koniecznie, więcej o Górach Marmurowych znajdziecie w poście tutaj.

 

More Information»
Hue

Hue

Styczeń 282018

Miasto Cesarskie – Hue, znajdujące się na liście UNESCO od 1993 roku, jest niezwykłe, może troszkę zniszczone, ale stopniowo odzyskuje dawny blask. Jeśli się tam wybierzecie, koniecznie pojedźcie 10 km na południe od miasta,żeby zobaczyć grobowce cesarzy dynastii Nguyen. Zachwycą atmosferą tajemniczości i dziką przyrodą dookoła. Na prawdę warto to zobaczyć. Po więcej informacji i zdjęć klikajcie tutaj!

More Information»
Ha Long Bay
Styczeń 282018

Zatokę Ha Long Bay w północnej części Wietnamu trzeba koniecznie zobaczyć, choćby podczas jednodniowego rejsu! Jest po prostu zachwycająca. Zajmuje powierzchnię 1500 km2, na tym terenie rozrzuconych jest prawie 1600 wysepek, wśród których znajdziecie także jaskinie i ukryte plaże. Koniecznie zdecydujcie się na kajaki. Więcej o tym niesamowitym miejscu tutaj.

More Information»
All Listing Types All Locations Any Rating

Listing Results

Pin It on Pinterest